Statystyki i analizy urzevrevrevędu - Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach


Nagłówek

Aktualności

Wideokonferencja „Warunki życia i pracy w HOLANDII”

Zapraszamy na kolejne spotkanie online z cyklu bezpieczne wyjazdy do pracy za granicą w dniu 16.10.2018r. godz. 10.00, sala 010 (piwnica).

Nabór na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Suwałkach

Prezes Sądu Okręgowego w Suwałkach organizuje w drodze konkursu nabór kandydatów na jedno wolne stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym  w Suwałkach w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę. Szczegółowe informacje oraz sposób aplikacji są zamieszczone w załączniku.   ...

Nabór na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Suwałkach

Prezes Sądu Rejonowego w Suwałkach organizuje w drodze konkursu nabór kandydatów na jedno wolne stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Suwałkach w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę. Szczegółowe informacje oraz sposób aplikacji są zamieszczone w załączniku. ...

Informacja

Informujemy, że dzień 24 września 2018 r. jest ostatnim dniem przyjmowania od osób bezrobotnych, absolwentów Centrum Integracji Społecznej, absolwentów Klubu Integracji Społecznej, wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

Informacja

Informujemy, że dzień 20 września 2018 r. jest ostatnim dniem przyjmowania wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla osoby bezrobotnej w wieku powyżej 45 roku życia.

Wideokonferencja „Warunki życia i pracy w HOLANDII”

Zapraszamy na kolejne spotkanie online z cyklu bezpieczne wyjazdy do pracy za granicą w dniu 16.10.2018r. godz. 10.00, sala 010 (piwnica).

Informacja

Informujemy, że wstrzymujemy przyjmowanie od pracodawców wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej.

Refundacja kosztów doposażenia i wyposażenia stanowiska pracy

Informujemy, że od dnia 12 września 2018 r. przyjmowane będą od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, producentów rolnych oraz niepublicznych przedszkoli i szkół, wnioski o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w wieku powyżej 45 roku życia.

Organizacja ucząca się 2018

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Politechniką Białostocką organizuje kolejną edycję konkursu „Organizacja ucząca się 2018" w ramach promocji Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Szczegóły zawarte w załączonym piśmie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku. ...

Zatrudnianie cudzoziemców - informacja na temat zwrotów opłat

W związku z mylnie dokonywanymi wpłatami w sprawie zatrudniania cudzoziemców na postawie oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy lub zezwolenia na pracę sezonową informujemy, że podmiot ma prawo do zwrotu wpłaconych środków w terminie do 30 dni od dnia błędnej wpłaty. Po tym okresie urząd ma prawo odmówić zwrotu wpłaconej kwoty.

Wyświetlanie 1 - 10 z 43 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę