Statystyki i analizy urzevrevrevędu - Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach


Nagłówek

Aktualności

 • Zapotrzebowanie na środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2017 r.

  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, że termin zgłaszania zapotrzebowania na środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców w roku 2017 r. (zgodnie z art. 69a ust. 2 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy,t.j. Dz. U. z 2016...

 • Zapotrzebowanie na środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2017 r.

  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach zwraca sie z prośbą do pracodawców zainteresowanych wsparciem finansowym ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców w roku 2017 r. (zgodnie z art. 69a ust. 2 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, t.j. Dz. U. z 2016...

 • Wsparcie dla osób bezrobotnych w wieku powyżej 50 roku życia

  Osoby bezrobotne w wieku powyżej 50 roku życia mogą otrzymać środki finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości do 24.100,00 zł. Wnioski przyjmowane są do dnia 23.12.2016 r.

 • Posiedzenie Rady 19.12.2016

  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, że dnia 19 grudnia 2016 roku o godzinie 10:00 w budynku PUP w Suwałkach odbędzie się posiedzenie Powiatowej rady zatrudnienia.

 • Wstrzymanie przyjmowania wniosków

  Informujemy, że dzień 30 listopada 2016 r. jest ostatnim dniem przyjmowania od osób bezrobotnych, absolwentów Centrum Integracji Społecznej, absolwentów Klubu Integracji Społecznej wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

 • Wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

  Informujemy, że od dnia 21 listopada 2016 r. przyjmowane będą od osób bezrobotnych, absolwentów Centrum Integracji Społecznej, absolwentów Klubu Integracji Społecznej, wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

 • PRACA SEZONOWA ZA GRANICĄ w ramach EURES

  Holandia – pracownik leśny (40 os.)

 • PRACA SEZONOWA ZA GRANICĄ w ramach EURES

  Holandia – pracownik do uprawy tulipanów (110 os.)

 • Wnioski o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia

  Informujemy, że od dnia 21 października 2016 r. przyjmowane są od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, producentów rolnych oraz niepublicznych przedszkoli i szkół wnioski o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy wyłącznie dla osoby bezrobotnej należącej do co najmniej 1 z poniższych grup.

 • Dofinansowanie części kosztów zatrudnienia skierowanego bezrobotnego do 30 r.ż. - wstrzymanie

  Informujemy, iż z dniem 4 października 2016 r. zakończyliśmy przyjmowanie od pracodawców lub przedsiębiorców Wniosków o dofinansowanie części kosztów zatrudnienia skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia.

Wyświetlanie 1 - 10 z 17 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę