Statystyki i analizy urzevrevrevędu - Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach


Nagłówek

Aktualności

1 PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ poszukuje kandydatów do pracy w Suwałkach

1 PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ poszukuje kandydatów do pracy na następujące stanowisko: - SPECJALISTA DS. ROZWOJU SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH.

Prace interwencyjne

Informujemy Pracodawców i Przedsiębiorców, iż dzień 18 grudnia 2017 r. jest ostatnim dniem przyjmowania Wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.

Informacja

Informujemy, że dzień 11 grudnia 2017 r. jest ostatnim dniem przyjmowania od osób bezrobotnych wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej (w tym w ramach programu: „Aktywizacja osób od 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście Suwałki (III)"- Regionalny Program Operacyjny Województwa...

Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, że od dnia 06.12.2017 r. do odwołania będzie przyjmował wnioski o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30 roku życia.

Informacja

Informujemy, że od dnia 05 grudnia 2017 r. przyjmowane będą od osób bezrobotnych wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

Informacja

Informujemy, że od dnia 29 listopada 2017 r. przyjmowane będą wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej. Nabór wniosków przeprowadzany będzie w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego: „Aktywizacja osób od 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście -...

Ogłoszenie o naborze wniosków o dofinansowanie w ramach KFS

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, że od dnia 20.11.2017 r. do odwołania będzie przyjmował wnioski pracodawców o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców ze środków rezerwy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Szczegółowe informacje...

Prace interwencyjne

Informujemy Pracodawców i Przedsiębiorców, iż od dnia 20 listopada 2017 r. będą organizowane prace interwencyjne dla osób bezrobotnych do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy.

Informacja

Informujemy Pracodawców i Przedsiębiorców, iż dzień 17 listopada 2017 r. jest ostatnim dniem przyjmowania Wniosków o dofinansowanie części kosztów zatrudnienia skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia.

Europejskie Dni Pracodawcy 13-24.11.2017r.

W ramach Europejskich Dni Pracodawcy zapraszamy pracodawców na indywidualne konsultacje, które będą realizowane przez doradców klienta codziennie w godzinach od 08.00-15.00 w siedzibie urzędu pracy. Istnieje również możliwość realizacji usługi w siedzibie pracodawcy po wcześniejszym zgłoszeniu. Podczas indywidualnych konsultacji pracodawca będzie...

Wyświetlanie 1 - 10 z 81 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę