Statystyki i analizy urzevrevrevędu - Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach


Nagłówek

Aktualności

Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych - odwołanie przyjmowania wniosków

Informujemy, że dzień 13 grudnia 2018 r. jest ostatnim dniem przyjmowania od osób bezrobotnych, absolwentów Centrum Integracji Społecznej, absolwentów Klubu Integracji Społecznej, wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

Ogłoszenie o naborze wniosków do dnia 12.12.2018 w ramach KFS

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW     Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje,  że w dniu 12.12.2018 r.  będą przyjmowane wnioski pracodawców  o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców  w ramach rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego.   ...

Spotkanie z pracownikiem kadr Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z pracownikiem kadr Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach dotyczące naboru do służby w Policji. Spotkanie odbędzie się w dniu 13 grudnia 2018 r. o godz. 9.00 w PUP w Suwałkach w sali 010 (piwnicy).

Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych - wstrzymanie przyjmowania wniosków POWER

Informujemy, że z dniem 4 grudnia 2018 r. wstrzymujemy przyjmowanie od osób bezrobotnych, absolwentów Centrum Integracji Społecznej, absolwentów Klubu Integracji Społecznej, wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej, w ramach programu: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście...

posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy 06.12.2018

Uprzejmie informuję, że w dniu 6 grudnia 2018 roku o godzinie 10 00 w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Suwałkach odbędzie się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy.

Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych

Informujemy, że od dnia 3 grudnia 2018 r. przyjmowane będą od osób bezrobotnych wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych RPO - wstrzymanie przyjmowania wniosków

Informujemy, że dzień 30 listopada 2018 r. jest ostatnim dniem przyjmowania od osób bezrobotnych, absolwentów Centrum Integracji Społecznej, absolwentów Klubu Integracji Społecznej, wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej, w ramach programu: „Aktywizacja osób od 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie...

Ogłoszenie z dnia 08 listopada 2018

POWIATOWY URZĄD PRACY W SUWAŁKACH uprzejmie informuje, że dzień 12 LISTOPADA 2018 r. jest DNIEM WOLNYM OD PRACY

Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych RPO i POWER

Informujemy, że od dnia 15 listopada 2018 r. przyjmowane będą wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

Europejskie Dni Pracodawców 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach w dniach 5-16 listopada 2018 r. uczestniczy w wydarzeniu pn. „Europejskie Dni Pracodawców 2018” organizowanym w ramach inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia.

Wyświetlanie 1 - 10 z 133 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę