Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach


Nagłówek

Aktualności

Ogłoszenie z dnia 08 listopada 2018

POWIATOWY URZĄD PRACY W SUWAŁKACH uprzejmie informuje, że dzień 12 LISTOPADA 2018 r. jest DNIEM WOLNYM OD PRACY

Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych RPO i POWER

Informujemy, że od dnia 15 listopada 2018 r. przyjmowane będą wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

Europejskie Dni Pracodawców 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach w dniach 5-16 listopada 2018 r. uczestniczy w wydarzeniu pn. „Europejskie Dni Pracodawców 2018” organizowanym w ramach inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia.

Ogłoszenie o naborze wniosków w ramach KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, że od dnia 15.11.2018 r. do dnia 16.11.2018 r. (dwa dni) będą przyjmowane wnioski pracodawców o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Seminarium dla pracodawców: „Zatrudnianie pracowników spoza UE/EOG oraz za pośrednictwem sieci EURES”

W dniu 14 listopada 2018 r. w Sali  010 (piwnica)  Powiatowego Urzędu Pracy w Suwałkach zapraszamy pracodawców na seminarium pt. „Zatrudnianie pracowników spoza UE/EOG oraz za pośrednictwem sieci EURES". Seminarium skierowane jest do pracodawców, którzy zatrudniają lub będą zatrudniać cudzoziemców....

Wideokonferencja „Warunki życia i pracy w HOLANDII”

Zapraszamy na kolejne spotkanie online z cyklu bezpieczne wyjazdy do pracy za granicą w dniu 16.10.2018r. godz. 10.00, sala 010 (piwnica).

Nabór na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Suwałkach

Prezes Sądu Okręgowego w Suwałkach organizuje w drodze konkursu nabór kandydatów na jedno wolne stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym  w Suwałkach w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę. Szczegółowe informacje oraz sposób aplikacji są zamieszczone w załączniku.   ...

Nabór na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Suwałkach

Prezes Sądu Rejonowego w Suwałkach organizuje w drodze konkursu nabór kandydatów na jedno wolne stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Suwałkach w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę. Szczegółowe informacje oraz sposób aplikacji są zamieszczone w załączniku. ...

Informacja

Informujemy, że dzień 24 września 2018 r. jest ostatnim dniem przyjmowania od osób bezrobotnych, absolwentów Centrum Integracji Społecznej, absolwentów Klubu Integracji Społecznej, wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

Informacja

Informujemy, że dzień 20 września 2018 r. jest ostatnim dniem przyjmowania wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla osoby bezrobotnej w wieku powyżej 45 roku życia.

Wyświetlanie 1 - 10 z 127 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę