Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach


Nagłówek

Aktualności

 • Informacja

  W związku z wykorzystaniem środków finansowych Funduszu Pracy informuję, że Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach z dniem 21.12.2017 r. zakończył przyjmowanie Wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30 roku życia.

 • Zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców od 2018 r.

  Od 1 stycznia 2018 r. wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące dostępu cudzoziemców z państw spoza UE/EOG do polskiego rynku pracy.

 • Prace interwencyjne

  Informujemy Pracodawców i Przedsiębiorców, iż dzień 18 grudnia 2017 r. jest ostatnim dniem przyjmowania Wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.

 • Informacja

  Informujemy, że dzień 11 grudnia 2017 r. jest ostatnim dniem przyjmowania od osób bezrobotnych wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej (w tym w ramach programu: „Aktywizacja osób od 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście Suwałki (III)"- Regionalny Program Operacyjny Województwa...

 • Bon na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, że od dnia 06.12.2017 r. do odwołania będzie przyjmował wnioski o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30 roku życia.

 • Informacja

  Informujemy, że od dnia 05 grudnia 2017 r. przyjmowane będą od osób bezrobotnych wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

 • Informacja

  Informujemy, że od dnia 29 listopada 2017 r. przyjmowane będą wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej. Nabór wniosków przeprowadzany będzie w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego: „Aktywizacja osób od 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście -...

 • Ogłoszenie o naborze wniosków o dofinansowanie w ramach KFS na rok 2018

  OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW   Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, że od dnia 25.04.2018 r. do dnia 26.04.2018 r. (dwa dni) będzie przyjmował wnioski pracodawców o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Wnioski o...

 • Prace interwencyjne

  Informujemy Pracodawców i Przedsiębiorców, iż od dnia 20 listopada 2017 r. będą organizowane prace interwencyjne dla osób bezrobotnych do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy.

 • Informacja

  Informujemy Pracodawców i Przedsiębiorców, iż dzień 17 listopada 2017 r. jest ostatnim dniem przyjmowania Wniosków o dofinansowanie części kosztów zatrudnienia skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia.

Wyświetlanie 1 - 10 z 60 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę