Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach


Nagłówek

Aktualności

 • Vademecum rynków zagranicznych

  Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego od wielu lat organizuje seminaria informacyjne na temat poszczególnych rynków zagranicznych w postaci „Vademecum rynków zagranicznych”. Do tej pory poświęcone były one takim rynkom jak: chiński, japoński, niemiecki, litewski, skandynawski i fiński.

 • Targi Praca Kariera

  Pracodawców i osoby poszukujące pracy zapraszamy do udziału w I edycji Targów Praca Kariera w Suwałkach, które odbędą się w dniu 21 października 2016 roku na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach ul. Noniewicz 10.

 • Wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej

  Informujemy, że dzień 23 września 2016 r. jest ostatnim dniem przyjmowania od osób bezrobotnych, absolwentów Centrum Integracji Społecznej, absolwentów Klubu Integracji Społecznej w wieku do 50 roku życia, wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

 • "Twoja pierwsza praca z EURESem"

  Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 18-35 lat planujące wyjazd za granicę na spotkanie w PUP w Suwałkach (sala 010 tzw. piwnica) w dniu 18 października 2016 r. o godzinie 10.00.

 • Dofinansowanie części kosztów zatrudnienia skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia

  Informujemy Pracodawców i Przedsiębiorców, iż od 20 września 2016 roku wznawiamy nabór Wniosków o dofinansowanie części kosztów zatrudnienia skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia. Wnioski będą przyjmowane do dnia wykorzystania posiadanych środków finansowych, przeznaczonych na subsydiowanie 6 miejsc pracy.

 • PRACA ZA GRANICĄ w ramach EURES

  Pracodawca oferuje wynagrodzenie w wysokości minimum 7.20 funtów brutto/godz. oraz umowę na czas nieokreślony. Wysokość pensji może być wyższa - w zależności od jakości i szybkości wykonywanej pracy.

 • Wstrzymanie przyjmowania wniosków

  Informujemy, że dzień 14 września 2016 r. jest ostatnim dniem przyjmowania od osób bezrobotnych wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej, w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście Suwałki (II)” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach...

Wyświetlanie 11 - 17 z 17 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę