Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach


Nagłówek

Aktualności

 • Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla osoby bezrobotnej

  Informujemy, że od dnia 13 lutego 2017 r. przyjmowane będą od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, producentów rolnych oraz niepublicznych przedszkoli i szkół wnioski o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla osoby bezrobotnej. Maksymalna kwota refundacji wynosi 24.000,00 zł.

 • Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych POWER i RPO

  Informujemy, że od dnia 1 lutego 2017 r. przyjmowane będą, od osób bezrobotnych, absolwentów Centrum Integracji Społecznej, absolwentów Klubu Integracji Społecznej, wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej. Nabór wniosków przeprowadzany będzie w ramach 2 projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego...

 • Dofinansowanie części kosztów zatrudnienia skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia

  Informujemy Pracodawców i Przedsiębiorców, iż od 23 stycznia 2017 roku rozpoczynamy nabór Wniosków o dofinansowanie części kosztów zatrudnienia skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia. Refundacja będzie przyznawana na okres 12 miesięcy do wysokości 1900 zł plus składki na ubezpieczenia społeczne od refundowanej kwoty.

 • Pracodawco, zmienił się sposób elektronicznego zgłaszania ofert pracy.

  Informujemy, iż od 01.01.2017 r. zmienił się sposób elektronicznego zgłaszania ofert pracy. Strona pup.suwalki.pl jest nieaktywna. Chcąc zgłosić elektronicznie ofertę pracy należy skorzystać ze strony: suwalki.praca.gov.pl .

 • Zapotrzebowanie na środki rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2017

  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach uprzejmie prosi pracodawców o zgłaszanie zapotrzebowania na środki rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców w roku 2017 wg niżej wymienionych priorytetów:   wsparcie kształcenia ustawicznego osób, które nie posiadają kwalifikacji...

 • Informacja o naborze Wniosków o zorganizowanie stażu w 2017 roku

  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje o rozpoczęciu od dnia 16 stycznia 2017 r. naboru wniosków o zorganizowanie staży, współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • Animex Foods poszukuje pracowników

  Firma Animex Foods Spółka Sp. z o.o., Sp.k O/w Suwałkach poszukuje pracowników do pracy na stanowiskach: - drobiarz - pracownik produkcji - wagowa produkcji - operator maszyn i urządzeń.

 • Zapotrzebowanie na środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2017 r.

  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, że termin zgłaszania zapotrzebowania na środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców w roku 2017 r. (zgodnie z art. 69a ust. 2 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy,t.j. Dz. U. z 2016...

 • Zapotrzebowanie na środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2017 r.

  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach zwraca sie z prośbą do pracodawców zainteresowanych wsparciem finansowym ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców w roku 2017 r. (zgodnie z art. 69a ust. 2 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, t.j. Dz. U. z 2016...

 • Wsparcie dla osób bezrobotnych w wieku powyżej 50 roku życia

  Osoby bezrobotne w wieku powyżej 50 roku życia mogą otrzymać środki finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości do 24.100,00 zł. Wnioski przyjmowane są do dnia 23.12.2016 r.

Wyświetlanie 461 - 470 z 484 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę