Statystyki i analizy urzevrevrevędu - Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach


Nagłówek

Aktualności

Targi Praca Kariera

Pracodawców i osoby poszukujące pracy zapraszamy do udziału w I edycji Targów Praca Kariera w Suwałkach, które odbędą się w dniu 21 października 2016 roku na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach ul. Noniewicz 10.

Wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej

Informujemy, że dzień 23 września 2016 r. jest ostatnim dniem przyjmowania od osób bezrobotnych, absolwentów Centrum Integracji Społecznej, absolwentów Klubu Integracji Społecznej w wieku do 50 roku życia, wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

"Twoja pierwsza praca z EURESem"

Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 18-35 lat planujące wyjazd za granicę na spotkanie w PUP w Suwałkach (sala 010 tzw. piwnica) w dniu 18 października 2016 r. o godzinie 10.00.

Dofinansowanie części kosztów zatrudnienia skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia

Informujemy Pracodawców i Przedsiębiorców, iż od 20 września 2016 roku wznawiamy nabór Wniosków o dofinansowanie części kosztów zatrudnienia skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia. Wnioski będą przyjmowane do dnia wykorzystania posiadanych środków finansowych, przeznaczonych na subsydiowanie 6 miejsc pracy.

PRACA ZA GRANICĄ w ramach EURES

Pracodawca oferuje wynagrodzenie w wysokości minimum 7.20 funtów brutto/godz. oraz umowę na czas nieokreślony. Wysokość pensji może być wyższa - w zależności od jakości i szybkości wykonywanej pracy.

Wstrzymanie przyjmowania wniosków

Informujemy, że dzień 14 września 2016 r. jest ostatnim dniem przyjmowania od osób bezrobotnych wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej, w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście Suwałki (II)” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach...

Wyświetlanie 81 - 86 z 86 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę