Statystyki i analizy urzevrevrevędu - Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach


Nagłówek

Aktualności

Dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego

Informujemy, że od dnia 3 kwietnia 2018 r. przyjmowane będą wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

Informacja

Analiza zawartych umów z Pracodawcami wykazuje, iż wielu organizatorów prac interwencyjnych, otrzymujących wsparcie ze środków publicznych, nie zatrudnia skierowanych osób bezrobotnych po okresie wynikającym z przepisów Ustawy.

Targi Pracy 2018 - ZORIENTOWANI NA CEL

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PRACODAWCÓW do udziału w Targach Pracy, które odbędą się 13 kwietnia 2018 roku w PWSZ w Suwałkach, ul. Noniewicza 10, 16-400 Suwałki.

Staż w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER)

Informuję, iż od dnia 09.03.2018 r. rozpoczynamy przyjmowanie wniosków o organizację staży dla osób bezrobotnych do 30 roku życia, w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście Suwałki (IV) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja...

Staż w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO)

Informuję, iż w dalszym ciągu przyjmowane są wnioski o organizację staży dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, w ramach projektu Aktywizacja osób od 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście Suwałki (IV) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa...

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

Uprzejmie informuję, że w dniu 5 marca 2018 roku o godzinie 10:00 w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Suwałkach odbędzie się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy, na które serdecznie zapraszam.

Bon na zasiedlenie - wstrzymanie przyjmowania wniosków

W związku z wykorzystaniem środków finansowych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój informuję, że Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach z dniem 01.02.2018 r. zakończył przyjmowanie Wniosków o przyznane bonu na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30 roku życia.

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko specjalisty w zakresie psychiatrii w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów

Prezes Sądu Okręgowego w Suwałkach organizuje w drodze konkursu nabór kandydatów na jedno wolne stanowisko specjalisty w zakresie psychiatrii w wymiarze 0,25 etatu w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów z siedzibą w Augustowie, ul. 3-ego Maja 43, na podstawie umowy o pracę. Szczegółowe informacje oraz sposób aplikacji...

Nabór kandydatów na stanowisko administrator nieruchomości - ZBM w Suwałkach

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS Sp. z o.o. prowadzi nabór kandydatów na stanowisko administrator nieruchomości. Szczegółowe informacje oraz sposób aplikacji znajdują się w załączniku. Załączniki Ogłoszenie o...

DZIEŃ OTWARTY W PODLASKICH URZĘDACH PRACY 26.01.2018r.

W ramach Dnia Otwartego zapraszamy pracodawców oraz osoby poszukujące pracy w tym niezarejestrowane w urzędzie pracy na indywidualne konsultacje, które będą realizowane przez doradców klienta w godzinach od 08.00-15.00.

Wyświetlanie 11 - 20 z 104 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę