Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach


Nagłówek

Aktualności

Informacja

Informujemy, że dzień 23 czerwca 2017 r. jest ostatnim dniem przyjmowania od osób bezrobotnych, absolwentów Centrum Integracji Społecznej, absolwentów Klubu Integracji Społecznej wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej, w ramach programu: „Aktywizacja osób od 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie...

Spotkanie z pracownikiem kadr Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z pracownikiem kadr Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach dotyczące naboru do służby w policji. Spotkanie odbędzie się w dniu 27 czerwca 2017 r., o godz. 9.00 w PUP w Suwałkach, w sali 010 (piwnicy).

Wznowiony nabór Wniosków o dofinansowanie części kosztów zatrudnienia skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia

nformujemy Pracodawców i Przedsiębiorców, iż w związku z otrzymaniem dodatkowych środków finansowych FP od 12 czerwca 2017 roku wznawiamy nabór Wniosków o dofinansowanie części kosztów zatrudnienia skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia. Wnioski będą przyjmowanie do dnia wykorzystania posiadanych środków finansowych, przeznaczonych na...

Informacja

Informujemy, że dzień 12 czerwca 2017 r. jest ostatnim dniem przyjmowania od osób bezrobotnych, absolwentów Centrum Integracji Społecznej, absolwentów Klubu Integracji Społecznej wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej, w ramach programu: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i...

Wstrzymanie przyjmowania wniosków – staż RPO

Informujemy, że dzień 6 czerwca 2017 r. jest ostatnim dniem przyjmowania wniosków o zorganizowanie staży, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu „Aktywizacja osób od 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście Suwałki (III)” - (RPO).

Informacja

Informujemy, iż dzień 5 czerwca 2017 r. jest ostatnim dniem przyjmowania od pracodawców lub przedsiębiorców Wniosków o dofinansowanie części kosztów zatrudnienia skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia.

Prace interwencyjne dla osób bezrobotnych w wieku powyżej 50 roku życia

Informujemy Pracodawców i Przedsiębiorców, iż od dnia 1 czerwca 2017 r. prace interwencyjne będą organizowane wyłącznie dla osób bezrobotnych powyżej 50 roku życia z ustalonym II profilem pomocy.

Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w wieku powyżej 50 roku życia.

Informujemy, że od dnia 01 czerwca 2017 r. przyjmowane będą od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, producentów rolnych oraz niepublicznych przedszkoli i szkół, wnioski o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w wieku powyżej 50 roku życia.

Staż w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO)

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje iż prowadzi naboru wniosków o zorganizowanie staży, współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu Aktywizacja osób od 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście Suwałki (III)" (RPO)

Wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej (RPO)

Informujemy, że od dnia 01 czerwca 2017 r. przyjmowane będą od osób bezrobotnych, absolwentów Centrum Integracji Społecznej, absolwentów Klubu Integracji Społecznej wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej. Nabór wniosków przeprowadzany będzie w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu...

Wyświetlanie 1 - 10 z 50 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę